Atribuită
Anunț de participare
"Calculatoare de tip desktop pentru CMZ Dolj" - 10 bucati
- Număr anunț
- SCN1076173
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 08:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1045487
- Termen limită
- 14.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096293
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Valoare atribuită
21.000 RON
din 21.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro