Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 84,5% sub estimat
Realizare Proiect tehnic și detalii execuție, asistență tehnică din partea proiectantului pentru proiectul „MODERNIZAREA ȘI GESTIONAREA INTELIGENTA A SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC ÎN ORAȘUL RĂCARI, JUDEȚUL DÂMBOVIȚA”, cod SMIS 125760, implementat în cadrul POR 2014-2020, Axa Prioritară 3 - Sprijinirea tranziției către o economie cu emisii scăzute de carbon, Prioritatea de investiții 3.1 - Sprijinirea eficienței energetice, a gestionării inteligente a energiei și a utilizării energiei din surse regenerabile în infrastructurile publice, inclusiv în clădirile publice, și în sectorul locuințelor, Operațiunea C - Iluminat public
- Număr anunț
- SCN1076313
- Autoritate contractantă
- ORASUL RACARI (CUI 4816185)
- Furnizor / câștigător
- SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225.000 RON
- Valoare atribuită
- 34.773,68 RON 84,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2020 17:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1054180
- Termen limită
- 29.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096607
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AMIRAS C&L IMPEX SRL CUI RO 917713
Asociați 1
SICAL S.R.L. CUI 17365460
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AGO PROIECT ENGINEERING SRL CUI RO 33808062
Valoare atribuită
34.773,68 RON
din 225.000 RON estimat
84,5%
Adjudecat la 15,5% din estimat · economie 190.226,32 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.