Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 84,1% sub estimat

Servicii de instalare, punere in functiune, monitorizare, reparatii si furnizare produse pentru sisteme Artificial Lift (ESP) pentru aplicatii la sonde pe uscat si pe mare cu coloane ≥ 5 ½ in

Număr anunț
CN1028620
Autoritate contractantă
OMV PETROM S.A (CUI RO1590082)
Furnizor / câștigător
NOVOMET ARTIFICIAL LIFT SRL (CUI 30655720)
Cod CPV
76000000-3 · Servicii privind industria petrolului si a gazului (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.150.316,81 RON
Valoare atribuită
15.489.457,84 RON 84,1% sub estimat
Data publicării
24.02.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1078824
Termen limită
12.04.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 038-096215
Documentație de atribuire
DF1106303

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Terți susținători 3
Novomet FZE CUI 100016539700003
Novomet Perm JSC CUI 5904002096
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Terți susținători 2
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

15.489.457,84 RON

din 97.150.316,81 RON estimat 84,1%

Adjudecat la 15,9% din estimat · economie 81.660.858,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.