Anulată
Anunț de participare
Servicii de paza pentru urmatoarele locatii: 1. Baza sportiva “Stadion municipal Zalau “ 2. Bloc C3 str. Dumbrava, nr.48 din municipiul Zalau
- Număr anunț
- SCN1076276
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181.175,40 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 09:48
- Termen limită
- 16.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096368
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FORT SECURITY SRL CUI RO18242872
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FORT SECURITY SRL CUI RO18242872
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RINO GUARD S.R.L. CUI RO34844748
Subcontractanți 1
SGPI SECURITY FORCE SRL CUI 24452844
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.