Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,6% sub estimat
Servicii elaborare Strategie de Dezvoltare Locala 2021-2027 si Plan Strategic Institutional 2021-2022 în cadrul proiectului:„Simplificare administrativă extinsă și Planificare strategică integrată pentru cetățenii municipiului Sighișoara”-cod proiect SIPOCA 846, cod MySMIS 136159
- Număr anunț
- SCN1076272
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
- Furnizor / câștigător
- CIVITTA STRATEGY & CONSULTING S.A. (CUI 19861729)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373.000 RON
- Valoare atribuită
- 165.580 RON 55,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2020 09:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1047041
- Termen limită
- 29.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096363
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CIVITTA STRATEGY & CONSULTING S.A. CUI RO 19861729
Valoare atribuită
165.580 RON
din 373.000 RON estimat
55,6%
Adjudecat la 44,4% din estimat · economie 207.420 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.