Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Executia lucrarilor de constructie aferente obiectivului de investitie ,, Refacere pod peste raul Buzau(Zona Brutarie-Zabratau)

Număr anunț
SCN1076264
Autoritate contractantă
COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
Furnizor / câștigător
RICIIAS IMPEX SRL (CUI 8058911)
Cod CPV
45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.497.588,70 RON
Valoare atribuită
3.426.057,73 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
05.10.2020 09:01
Anunț de atribuire
SCNA1048942
Termen limită
20.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096421

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RICIIAS IMPEX SRL CUI RO 8058911
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT TRANS SRL CUI RO 14309309

Valoare atribuită

3.426.057,73 RON

din 3.497.588,70 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 71.530,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.