Atribuită Anunț de participare

EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL “Inclusive HUB-Centru multifunctional de integrare socio profesionala a persoanelor vulnerabile”

Număr anunț
SCN1076407
Autoritate contractantă
ASOCIATIA PARASCHIVA (CUI 25442512)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
644.416,41 RON
Valoare atribuită
644.382,58 RON
Data publicării
06.10.2020 18:15
Anunț de atribuire
SCNA1046231
Termen limită
27.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096721

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

644.382,58 RON

din 644.416,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.