Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 77,6% sub estimat
ACHIZITIE SERVICII DE CATERING
- Număr anunț
- CN1028719
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- EUROMEDICAL PROVIDER SRL (CUI 29914537)
- Cod CPV
- 55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.001.856 RON
- Valoare atribuită
- 1.567.077,26 RON 77,6% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1062491
- Termen limită
- 30.03.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 040-099511
- Documentație de atribuire
- DF1106636
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa caiet de saricini - Cantitati minime maxime si valori minime maxime contract subsecvent si acord cadru.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI CATERING 2021.pdf.p7s
- FisaDate_DF1106636.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti catering.docx.p7s
- Model clauze contractuale catering.docx.p7s
- Modele formulare catering.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROMEDICAL PROVIDER SRL CUI 29914537
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIPLO CARE S.R.L. CUI 40307757
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
THE BOX CUI RO 34767602
Valoare atribuită
1.567.077,26 RON
din 7.001.856 RON estimat
77,6%
Adjudecat la 22,4% din estimat · economie 5.434.778,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.