Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,7% sub estimat
Lucrări având ca obiect reparaţii curente la construcții și instalații aferente în cazarma 3518 Bucureşti, Sala de Sport Mihai Viteazul.
- Număr anunț
- SCN1076372
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- IZOLINE DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI 6987807)
- Cod CPV
- 45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 739.089 RON
- Valoare atribuită
- 637.527,49 RON 13,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.10.2020 14:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1046186
- Termen limită
- 21.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096142
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IZOLINE DISTRIBUŢIE S.R.L. CUI RO 6987807
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMPACT CONART S.R.L. CUI 41486480
Terți susținători 1
CON-IN CONSTRUCTII INDUSTRYALE S.R.L. CUI RO31414746
Valoare atribuită
637.527,49 RON
din 739.089 RON estimat
13,7%
Adjudecat la 86,3% din estimat · economie 101.561,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.