Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
Servicii de consultanta in vederea realizarii documentatiei tehnico-economice pentru obtinerea finantarii in cadrul Programul Operational Infrastructura Mare 2014 – 2020 Axa Prioritara 7 – Cresterea eficientei energetice la nivelul sistemului centralizat de termoficare in orasele selectate , Obiectivul Specific 7.1 - Cresterea eficientei energetice in sistemele centralizate de transport si distributie a energiei termice in orasele selectate , pentru proiectul “Reabilitarea sistemului de transport si distributie energie termica in municipiul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1076362
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Cod CPV
- 71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420.000 RON
- Valoare atribuită
- 410.000 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 06.10.2020 12:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1046474
- Termen limită
- 20.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1094781
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
RAMBOLL SOUTH EAST EUROPE SRL CUI RO 12540535
Asociați 1
Ramboll Danmark A/S CUI 35128417
Valoare atribuită
410.000 RON
din 420.000 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 10.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.