Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat
Verificare anuală şi întreţinere sisteme pentru evacuarea fumului şi gazelor fierbinţi la clădirile Terminal Pasageri şi Incinerator
- Număr anunț
- SCN1076348
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- DIRINGER & SCHEIDEL ROMANIA S.R.L. (CUI 15100210)
- Cod CPV
- 71315410-6 · Inspectare a sistemului de ventilatie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.100 RON 19,7% sub estimat
- Data publicării
- 06.10.2020 10:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1048081
- Termen limită
- 21.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096516
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMBIENT GENERAL CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 15100210
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MID WORK CONSULTING SRL CUI RO32117000
Valoare atribuită
24.100 RON
din 30.000 RON estimat
19,7%
Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 5.900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.