Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,9% sub estimat

DESKTOP transa 1

Număr anunț
CN1028642
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.003.320 RON
Valoare atribuită
854.011,20 RON 14,9% sub estimat
Data publicării
23.02.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1058889
Termen limită
23.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 040-097534
Documentație de atribuire
DF1106527

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 1.003.320 RON Adjudecat: 854.011,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot.1 - ID FAIMA 72.000 RON REVITECH GLOBAL SOLUTIONS S.R.L. 48.717 RON ↓32,3%
2 Lot.2 - ID FIE 1.1.3. 267.120 RON
3 Lot. 3 - ID FIE 1.4.2 664.200 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 805.294,20 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

854.011,20 RON

din 1.003.320 RON estimat 14,9%

Adjudecat la 85,1% din estimat · economie 149.308,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.