Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,0% sub estimat

DEZINFECTANTI

Număr anunț
CN1028640
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
SANTOMED IMPEX SRL (CUI 25115790)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.583.520 RON
Valoare atribuită
6.798.492,72 RON 50,0% sub estimat
Data publicării
24.02.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1060187
Termen limită
29.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 039-096498
Documentație de atribuire
DF1106297

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (7)

Adjudecat: 6.798.492,72 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dezinfectant detergent pentru suprafete critice
3 Dezinfectant detergent pentru suprafete noncritice SANTOMED IMPEX 6.120.000 RON
4 Dezinfectant concentrat enzimatic pentru dezinfectia si curatar…
5 Dezinfectant de nivel inalt pentru instrumentar si materiale te…
6 Dezinfectant de nivel inalt pentru instrumentar si materiale te… B.BRAUN MEDICAL 678.492,72 RON
7 Sapun dezinfectant pentru dezinfectia igienica a mainilor prin …
8 Servetele dezinfectante de nivel inalt pentru dezinfectia rapid…

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDISAN COM SRL CUI RO 19225535
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

6.798.492,72 RON

din 13.583.520 RON estimat 50,0%

Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 6.785.027,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.