Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 68,3% sub estimat
Reactivi chimici si kit-uri de analiza
- Număr anunț
- CN1028738
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- HACH LANGE SRL (CUI 17610720)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238.669 RON
- Valoare atribuită
- 75.622,33 RON 68,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2021 07:13
- Anunț de atribuire
- CAN1058508
- Termen limită
- 30.03.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1106752
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 75.622,33 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Kit-uri de analiza | — | TYD ELAN S.R.L. | 26.455,99 RON |
| 3 | Teste cuveta | — | HACH LANGE | 49.166,34 RON |
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TYD ELAN SRL CUI RO 14574313
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HACH LANGE SRL CUI RO 17610720
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Valoare atribuită
75.622,33 RON
din 238.669 RON estimat
68,3%
Adjudecat la 31,7% din estimat · economie 163.046,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.