Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 62,4% sub estimat

Achiziţie de "Sistem videoconferinţă, laptop şi scaner la Tribunalul Maramureş" 3 loturi

Număr anunț
SCN1076437
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MARAMURES (CUI 3695026)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
477.300 RON
Valoare atribuită
179.634 RON 62,4% sub estimat
Data publicării
07.10.2020 10:22
Anunț de atribuire
SCNA1046951
Termen limită
20.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096707

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

179.634 RON

din 477.300 RON estimat 62,4%

Adjudecat la 37,6% din estimat · economie 297.666 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.