Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,4% sub estimat

SCANER PORTABIL CU RAZE X

Număr anunț
SCN1076414
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Cod CPV
38582000-8 · Echipament de control cu raze X (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239.230,25 RON
Valoare atribuită
187.974 RON 21,4% sub estimat
Data publicării
07.10.2020 07:41
Anunț de atribuire
SCNA1046926
Termen limită
19.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096656

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SPYSHOP SRL CUI RO25051565
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

187.974 RON

din 239.230,25 RON estimat 21,4%

Adjudecat la 78,6% din estimat · economie 51.256,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.