Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat
DETECTOR DE JONCTIUNI NELINIARE
- Număr anunț
- SCN1076413
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Cod CPV
- 31642000-8 · Aparate de detectie electronica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 635.840,34 RON
- Valoare atribuită
- 538.400 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 07.10.2020 07:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1045527
- Termen limită
- 19.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096639
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BUSINESS PLUS SRL CUI RO 15732322
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
REGIA AUTONOMA RASIROM CUI RO 7061781
Valoare atribuită
538.400 RON
din 635.840,34 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 97.440,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.