Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat
Execuția lucrărilor pentru obiectivul de investiții „Lucrări de intervenție la Școala Generală Balda în scopul creșterii eficienței energetice prin lucrări de reabilitare termică a anvelopei, lucrări de reabilitare termică a sistemului de încălzire și instalarea unor sisteme alternative de producere a energiei electrice ”
- Număr anunț
- SCN1076564
- Autoritate contractantă
- ORAS SARMASU (CUI 6405259)
- Furnizor / câștigător
- ENERGO TERM INVEST SRL (CUI 14014189)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.501.274,82 RON
- Valoare atribuită
- 2.131.087,90 RON 14,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2020 17:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1051134
- Termen limită
- 05.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096992
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- documentatie tehnica.part01.rar.p7s
- documentatie tehnica.part02.rar.p7s
- documentatie tehnica.part03.rar.p7s
- documentatie tehnica.part04.rar.p7s
- documentatie tehnica.part05.rar.p7s
- documentatie tehnica.part06.rar.p7s
- documentatie tehnica.part07.rar.p7s
- documentatie tehnica.part08.rar.p7s
- documentatie tehnica.part09.rar.p7s
- documentatie tehnica.part10.rar.p7s
- documentatie tehnica.part11.rar.p7s
- FisaDate_DF1096992.pdf
- model contract scoala balda.doc.p7s
- modele de formulare scoala balda.doc.p7s
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ENERGO TERM INVEST SRL CUI 14014189
Asociați 1
TROVAINSTAL SRL CUI RO13280417
Subcontractanți 1
EN-RG-ETIC S.R.L. CUI RO 25708569
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MRG AG SRL CUI RO26810485
Terți susținători 1
MORAGROIND SRL CUI RO 1218543
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONEXPERTPROIECT S.R.L. CUI 43114947
Valoare atribuită
2.131.087,90 RON
din 2.501.274,82 RON estimat
14,8%
Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 370.186,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.