Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,1% sub estimat
Contract achizitie de motorina standard de iarna euro 5 (EN 590)
- Număr anunț
- SCN1076553
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.100 RON
- Valoare atribuită
- 232.140 RON 14,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2020 16:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1047259
- Termen limită
- 16.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096982
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Valoare atribuită
232.140 RON
din 270.100 RON estimat
14,1%
Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 37.960 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.