Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 44,5% sub estimat

Echipamente de laborator 4/2020

Număr anunț
CN1025239
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.500 RON
Valoare atribuită
100.201 RON 44,5% sub estimat
Data publicării
08.10.2020 16:01
Anunț de atribuire
CAN1046191
Termen limită
09.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096960

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ROFAROM SRL CUI RO 516231
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865

Valoare atribuită

100.201 RON

din 180.500 RON estimat 44,5%

Adjudecat la 55,5% din estimat · economie 80.299 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.