Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 82,2% sub estimat
Servicii de elaborare studii (SIDU, PMUD, PSI) in cadrul Proiectului ”Bistrita 2030”, Cod SMIS 135977
- Număr anunț
- SCN1076546
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- CIVITTA STRATEGY & CONSULTING S.A. (CUI 19861729)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441.000 RON
- Valoare atribuită
- 78.634 RON 82,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2020 15:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1053049
- Termen limită
- 22.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096918
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Lot 1 - SIDU-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 2 - PMUD-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 3 - PSI-semnat.pdf.p7s
- Draft contract Lot 1 - Actualizare SIDU -semnat.doc.p7s
- Draft contract Lot 2 - Actualizare PMUD -semnat.doc.p7s
- Draft contract Lot 3 - Realizare PSI -semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1096918.pdf
- Formulare si modele Lot 1, Lot 2, Lot 3-semnat.doc.p7s
Loturi (3)
Estimat: 441.000 RON Adjudecat: 78.634 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Actualizarea Strategiei de Dezvoltare Locala (SIDU) | 168.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Actualizarea Planului de Mobilitate Urbana Durabila (PMUD) | 168.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Realizarea Planului Strategic Institutional (PSI) aferent perio… | 105.000 RON | CIVITTA STRATEGY & CONSULTING | 78.634 RON ↓25,1% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CIVITTA STRATEGY & CONSULTING S.A. CUI RO 19861729
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PUBLIC RESEARCH SRL CUI RO24965203
Valoare atribuită
78.634 RON
din 441.000 RON estimat
82,2%
Adjudecat la 17,8% din estimat · economie 362.366 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.