Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
FURNIZARE MICROBUZE pentru proiectul “Reducerea emisiilor de carbon în Orașul Valea lui Mihai, județul Bihor”
- Număr anunț
- CN1028762
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
- Furnizor / câștigător
- DUTCH TRUCK SERVICES SRL (CUI 33427149)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.457.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.450.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1057877
- Termen limită
- 13.04.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 042-104412
- Documentație de atribuire
- DF1106812
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUTCH TRUCK SERVICES SRL CUI RO33427149
Valoare atribuită
1.450.000 RON
din 1.457.000 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 7.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.