Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat

Achizitie echipamente de radiocomunicatii in cadrul proiectului COMINF

Număr anunț
CN1028760
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
G2COMINT S.R.L. (CUI 29015794)
Cod CPV
32344240-0 · Relee radioemitatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
476.682,35 RON
Valoare atribuită
423.998 RON 11,1% sub estimat
Data publicării
24.02.2021 15:09
Anunț de atribuire
CAN1059481
Termen limită
06.04.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1106707

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STARC4 DEVELOPMENT CUI RO29015794
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
INTRAROM SA CUI RO 4879159
Subcontractanți 1
SIMTEL TEAM S.A. CUI 26414626
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144

Valoare atribuită

423.998 RON

din 476.682,35 RON estimat 11,1%

Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 52.684,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.