Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,9% sub estimat
CONTRACT DE FURNIZARE ECHIPAMENTE MEDICALE - SPIROMETRE.COD UNIC DE IDENTIFICARE 4222239/2019/49
- Număr anunț
- CN1025223
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.630,31 RON
- Valoare atribuită
- 63.630 RON 15,9% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2020 10:37
- Anunț de atribuire
- CAN1044838
- Termen limită
- 26.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096772
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AIR LIQUIDE VITALAIRE ROMÂNIA S.R.L. CUI RO18179732
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIGI MEDICAL TEHNIC SRL CUI RO35468358
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
HISTRIA INTERNATIONAL SRL CUI RO 8025663
Valoare atribuită
63.630 RON
din 75.630,31 RON estimat
15,9%
Adjudecat la 84,1% din estimat · economie 12.000,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.