Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,0% sub estimat

CAMERA CU TERMOVIZIUNE

Număr anunț
SCN1076473
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
Cod CPV
38126300-7 · Aparate de observare la suprafata a temperaturii sau a umiditatii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537.557,98 RON
Valoare atribuită
387.200 RON 28,0% sub estimat
Data publicării
08.10.2020 07:14
Anunț de atribuire
SCNA1046939
Termen limită
20.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096767

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
TESTO ROM SRL CUI 29374402
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ARC BRASOV SRL CUI RO 1112975
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MICRONIX PLUS SRL CUI RO 7996366
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

387.200 RON

din 537.557,98 RON estimat 28,0%

Adjudecat la 72,0% din estimat · economie 150.357,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.