Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat

Furnizare dotări pentru obiectivul de investiție ”Reabilitare clădire dispensar de Pneumoftiziologie (TBC) str. Ialomiței nr. 1 Satu Mare” – Aparat Roentgen digital - Lot 3.

Număr anunț
CN1025088
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.188.000 RON
Valoare atribuită
1.105.000 RON 7,0% sub estimat
Data publicării
08.10.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1049049
Termen limită
09.11.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 197-474282
Documentație de atribuire
DF1096393

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432

Valoare atribuită

1.105.000 RON

din 1.188.000 RON estimat 7,0%

Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 83.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.