Atribuită Anunț de participare

„Serviciul de transport cărbune de la Staţia Agigea Nord până în Staţia C.F.R. Mintia’’ pentru Sucursala Electrocentrale Deva.

Număr anunț
CN1025081
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR DE MARFA "CFR - MARFA" SA (CUI 11054537)
Cod CPV
60200000-0 · Servicii de transport feroviar (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.051.254 RON
Valoare atribuită
21.510.000 RON
Data publicării
08.10.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1051266
Termen limită
09.11.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 197-478108
Documentație de atribuire
DF1096546

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
GP RAIL CARGO S.A. CUI RO 13869014

Valoare atribuită

21.510.000 RON

din 16.051.254 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.