Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat
Gaze medicale; Acetilena; Servicii de custodie.
- Număr anunț
- CN1028811
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.910.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.656.473,30 RON 13,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.03.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1055168
- Termen limită
- 30.03.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 043-107012
- Documentație de atribuire
- DF1106950
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa-frecventa ctr. subsec- acord cadru.doc.p7s
- Caiet de sarcini OXIGEN MEDICINAL 2021.pdf.p7s
- clauz.contrc oxigen2021.doc.p7s
- FisaDate_DF1106950.pdf
- Formulare oxig.2021.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 1.910.040 RON Adjudecat: 1.656.473,30 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oxigen medicinal gazos | 1.046.280 RON | Anulat | — |
| 2 | Amestec gaz analgezic | 340.320 RON | Anulat | — |
| 3 | Dioxid de carbon | 32.016 RON | Anulat | — |
| 4 | Protoxid de azot medicinal | 482.640 RON | Messer Romania Gaz S.R.L. 13 contracte | 1.607.580,20 RON |
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 21355 · 30.06.2022 | 488.112 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 3302 · 15.02.2023 | 42.100,04 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 6885 · 28.02.2023 | 44.294,89 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 21547 · 28.06.2023 | 63.405 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 12292 · 26.04.2021 | 914 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 40978 · 21.12.2023 | 2.810 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 6906 · 27.02.2024 | 17.251,70 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 4056 · 06.02.2025 | 60.951,60 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 8711 · 18.03.2025 | 64.822,50 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 12702 · 24.04.2025 | 222.693,75 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 22363 · 05.07.2023 | 63.405 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 12431 · 27.04.2021 | 488.112 RON | |||
| Messer Romania Gaz S.R.L. · contract 2368 · 20.01.2022 | 48.707,72 RON | |||
| 5 | gaze tehnice-Acetilena | 8.784 RON | Messer Romania Gaz S.R.L. | 48.893,10 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Valoare atribuită
1.656.473,30 RON
din 1.910.040 RON estimat
13,3%
Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 253.566,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.