Atribuită Anunț de participare

Furnizare doua ecografe portabile

Număr anunț
SCN1076669
Autoritate contractantă
SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260.000 RON
Valoare atribuită
259.890 RON
Data publicării
09.10.2020 14:51
Anunț de atribuire
SCNA1047458
Termen limită
29.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097129

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 259.890 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Ecograf portabil MEDIST IMAGING & P.O.C. S.R.L. 259.890 RON
2 Ecograf portabil - 1 bucata

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

259.890 RON

din 260.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.