Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,8% sub estimat

DEZINFECTANT pentru igiena mainilor

Număr anunț
SCN1076633
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR PRAHOVA (CUI 2844588)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
645.648 RON
Valoare atribuită
259.604,30 RON 59,8% sub estimat
Data publicării
09.10.2020 11:05
Anunț de atribuire
SCNA1046553
Termen limită
19.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097012

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TEHNIC GROUP SAB TGS CUI RO 14793771
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

259.604,30 RON

din 645.648 RON estimat 59,8%

Adjudecat la 40,2% din estimat · economie 386.043,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.