Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,3% sub estimat
Furnizare Echipamente de Anatomie Patologica - 2 loturi
- Număr anunț
- SCN1076631
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.369 RON
- Valoare atribuită
- 17.720 RON 27,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2020 11:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1045742
- Termen limită
- 20.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096969
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL CUI RO 29662316
Valoare atribuită
17.720 RON
din 24.369 RON estimat
27,3%
Adjudecat la 72,7% din estimat · economie 6.649 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.