Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,7% sub estimat
Achizitie - Calculatoare desktop
- Număr anunț
- SCN1076618
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 346.875,56 RON
- Valoare atribuită
- 209.208,60 RON 39,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2020 09:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1048674
- Termen limită
- 21.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096755
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Valoare atribuită
209.208,60 RON
din 346.875,56 RON estimat
39,7%
Adjudecat la 60,3% din estimat · economie 137.666,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.