Atribuită Anunț de participare

Reabilitare, Modernizare si dotare asezamant cultural sat apartinator Pestisu Mare, Municipiul Hunedoara

Număr anunț
SCN1076588
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.153.038,25 RON
Valoare atribuită
1.152.961,85 RON
Data publicării
09.10.2020 08:26
Anunț de atribuire
SCNA1046881
Termen limită
03.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096965

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.152.961,85 RON

din 1.153.038,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.