Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Proiectare si executie aferenta obiectivului de investitie “Modernizare strada Lipoveni (fundatura)”
- Număr anunț
- SCN1076578
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831.122,96 RON
- Valoare atribuită
- 788.454,55 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.10.2020 08:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1046240
- Termen limită
- 22.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1096314
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Asociați 1
ROYAL CDV G2 SRL CUI RO 29301672
Valoare atribuită
788.454,55 RON
din 831.122,96 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 42.668,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.