Atribuită Anunț de participare

SOFT ( program ) DE URMARIRE A FLOTEI AUTO A S.I.R.C.O.S.S.

Număr anunț
SCN1076573
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
MINDBOX SRL (CUI 22550803)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
09.10.2020 07:49
Anunț de atribuire
SCNA1047140
Termen limită
22.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1096879

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MINDBOX SRL CUI 22550803
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.