Atribuită
Anunț de participare
ECHIPAMENTE MEDICALE IMAGISTICA
- Număr anunț
- CN1025165
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.878.489,20 RON
- Valoare atribuită
- 4.878.487,98 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1045363
- Termen limită
- 11.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 197-474692
- Documentație de atribuire
- DF1096623
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
4.878.487,98 RON
din 4.878.489,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro