Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,3% sub estimat
Achizitie carburanti (benzina si motorina)
- Număr anunț
- SCN1076776
- Autoritate contractantă
- Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.000 RON
- Valoare atribuită
- 75.600 RON 31,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.10.2020 19:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1045866
- Termen limită
- 21.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1097290
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
75.600 RON
din 110.000 RON estimat
31,3%
Adjudecat la 68,7% din estimat · economie 34.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.