Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 87,1% sub estimat
Acord cadru de furnizare dezinfectanti cu maxim trei operatori economici
- Număr anunț
- CN1028871
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.788.920 RON
- Valoare atribuită
- 359.335 RON 87,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1071432
- Termen limită
- 06.04.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 045-110521
- Documentație de atribuire
- DF1107054
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI DEZINFECTANTI _signed.pdf
- FisaDate_DF1107054.pdf
- FORMULARE _signed.pdf
- ModelContract_DF1107054.pdf
- MODEL CONTRACT_signed.pdf
DUAE
Loturi (12)
Estimat: 2.788.920 RON Adjudecat: 359.335 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dezinfectant pe bază de alcool pentru dezinfecția igienică a mâ… | 486.000 RON | FITERMAN DISTRIBUTION · ECOLAB,FITERMAN DISTRIBUTION,Romchim S.R.L. 9 contracte | 72.770 RON ↓85,0% |
| FITERMAN DISTRIBUTION · contract 429 · 11.01.2023 | 3.800 RON | |||
| FITERMAN DISTRIBUTION · contract 2167 · 06.03.2024 | 14.250 RON | |||
| FITERMAN DISTRIBUTION · contract 1082 · 16.02.2022 | 11.400 RON | |||
| FITERMAN DISTRIBUTION · contract 220 · 10.01.2024 | 5.700 RON | |||
| FITERMAN DISTRIBUTION · contract 9178 · 18.10.2023 | 5.700 RON | |||
| FITERMAN DISTRIBUTION · contract 8165 · 14.09.2023 | 3.800 RON | |||
| ECOLAB,FITERMAN DISTRIBUTION,Romchim S.R.L. · contract 433 · 12.01.2022 | — | |||
| FITERMAN DISTRIBUTION · contract 340 · 10.01.2025 | 18.620 RON | |||
| FITERMAN DISTRIBUTION · contract 1442 · 08.02.2023 | 9.500 RON | |||
| 2 | Dezinfectant pe bază de alcool pentru dezinfecția chirurgicală … | 113.400 RON | B.BRAUN MEDICAL 6 contracte | 62.187,00 RON ↓45,2% |
| B.BRAUN MEDICAL · contract 5161 · 27.06.2024 | 1.309,20 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 1964 · 21.02.2022 | 54.986,40 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 5576 · 08.06.2023 | 4.364 RON | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 430 · 11.01.2023 | 218,20 RON | |||
| ECOLAB,CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION,B.BRAUN MEDICAL · contract 434 · 12.01.2022 | — | |||
| B.BRAUN MEDICAL · contract 9549 · 02.12.2024 | 1.309,20 RON | |||
| 3 | Dezinfectant pe bază de clor, ambalaj de maxim 100 tablete efer… | 161.280 RON | PROHEALTH MED 8 contracte | 77.120 RON ↓52,2% |
| PROHEALTH MED · contract 7890 · 04.09.2023 | 9.600 RON | |||
| PROHEALTH MED · contract 435 · 12.01.2022 | — | |||
| PROHEALTH MED · contract 339 · 10.01.2025 | 19.520 RON | |||
| PROHEALTH MED · contract 6405 · 08.08.2024 | 12.800 RON | |||
| PROHEALTH MED · contract 11194 · 09.11.2022 | 9.600 RON | |||
| PROHEALTH MED · contract 431 · 11.01.2023 | 9.600 RON | |||
| PROHEALTH MED · contract 2180 · 06.03.2024 | 6.400 RON | |||
| PROHEALTH MED · contract 3979 · 07.04.2023 | 9.600 RON | |||
| 4 | Dezinfectant de nivel înalt prin nebulizare cu dispozitivul Noc… | 1.026.000 RON | Anulat | — |
| 5 | Dezinfectant de nivel înalt prin imersie pentru curățarea și de… | 97.200 RON | Anulat | — |
| 6 | Dezinfectant de nivel mediu prin imersie pentru curățarea și de… | 129.600 RON | Anulat | — |
| 7 | Dezinfectant de nivel înalt pentru curățarea și dezinfecția sup… | 100.800 RON | ECOLAB · Sante International S.A. 13 contracte | 96.498 RON ↓4,3% |
| ECOLAB · contract 3980 · 07.04.2023 | 6.480 RON | |||
| Sante International S.A. · contract 1158 · 01.02.2024 | 5.400 RON | |||
| Sante International S.A. · contract 1449 · 08.02.2024 | 13.500 RON | |||
| ECOLAB · contract 1753 · 15.02.2023 | 8.100 RON | |||
| ECOLAB · contract 3645 · 18.04.2024 | 24.300 RON | |||
| ECOLAB · contract 432 · 11.01.2023 | 2.430 RON | |||
| ECOLAB · contract 10530 · 18.10.2022 | 5.670 RON | |||
| ECOLAB · contract 8100 · 11.10.2024 | 8.100 RON | |||
| ECOLAB · contract 4101 · 18.04.2022 | 7.290 RON | |||
| ECOLAB · contract 9914 · 16.12.2024 | 3.240 RON | |||
| ECOLAB,Sante International S.A. · contract 436 · 12.01.2022 | — | |||
| ECOLAB · contract 8762 · 05.10.2023 | 8.100 RON | |||
| ECOLAB · contract 7527 · 22.08.2023 | 3.888 RON | |||
| 8 | Dezinfectant de nivel înalt pentru curățarea și dezinfecția sup… | 100.800 RON | ECOLAB · ECOLAB,Sante International S.A. 2 contracte | 37.260 RON ↓63,0% |
| ECOLAB · contract 338 · 10.01.2025 | 37.260 RON | |||
| ECOLAB,Sante International S.A. · contract 437 · 12.01.2022 | — | |||
| 9 | Dezinfectant rapid de nivel inalt pentru curățarea și dezinfecț… | 105.840 RON | Anulat | — |
| 10 | Servetele pentru curatarea si dezinfectia rapida de nivel inalt… | 201.600 RON | Anulat | — |
| 11 | Servetele pentru curatarea si dezinfectia de nivel inalt a supr… | 158.400 RON | ECOLAB · ECOLAB,Sante International S.A. 2 contracte | 13.500 RON ↓91,5% |
| ECOLAB · contract 2860 · 14.03.2023 | 13.500 RON | |||
| ECOLAB,Sante International S.A. · contract 438 · 12.01.2022 | — | |||
| 12 | Dezinfectant de nivel mediu pentru curatarea endoscopaelor,amba… | 108.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 13 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROHEALTH MED S.R.L. CUI 37869941
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL CUI RO 32521457
Valoare atribuită
359.335 RON
din 2.788.920 RON estimat
87,1%
Adjudecat la 12,9% din estimat · economie 2.429.585 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.