Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,6% sub estimat
Furnizare echipamente mobile IT de tip tablete pentru uz școlar necesare desfăşurării educaţiei online, în contextul suspendării cursurilor din cauza evoluţiei situaţiei epidemiologice naţionale determinate de răspândirea coronavirusului SARS-CoV-2 pentru unitățile de învățământ preuniversitar de stat de pe raza comunei Colibași
- Număr anunț
- SCN1076863
- Autoritate contractantă
- COMUNA COLIBASI (PRIMARIA COLIBASI) (CUI 5123624)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 282.564,40 RON
- Valoare atribuită
- 218.758,60 RON 22,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2020 16:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1046424
- Termen limită
- 23.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1097443
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
218.758,60 RON
din 282.564,40 RON estimat
22,6%
Adjudecat la 77,4% din estimat · economie 63.805,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.