Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,2% sub estimat
Acord cadru de furnizare - Kit complet de recoltare probe SARS-CoV-3
- Număr anunț
- CN1025375
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330.000 RON
- Valoare atribuită
- 78.570 RON 76,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2020 16:10
- Anunț de atribuire
- CAN1048822
- Termen limită
- 13.11.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1097204
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI -kit VTM-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1097204.pdf
- FORMULARE - MODELE-semnat.doc.p7m
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT FURNIZARE -semnat.doc.p7m
- PROPUNERE DE ACORD CADRU-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Valoare atribuită
78.570 RON
din 330.000 RON estimat
76,2%
Adjudecat la 23,8% din estimat · economie 251.430 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.