Atribuită Anunț de participare

Reparatie placa electronica de comanda – ascensor CHE Vidraru PTS 60

Număr anunț
SCN1076844
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.963 RON
Valoare atribuită
2.963 RON
Data publicării
13.10.2020 12:42
Anunț de atribuire
SCNA1046781
Termen limită
23.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1093621

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
OTIS LIFT SRL CUI RO 7782044

Valoare atribuită

2.963 RON

din 2.963 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.