Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,7% sub estimat
Achizitionare 10 scanere mari pentru Tribunalul Sălaj şi instanţele arondate acestuia
- Număr anunț
- SCN1076826
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL SALAJ (CUI 4792205)
- Cod CPV
- 38520000-6 · Scanere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.067,73 RON
- Valoare atribuită
- 108.029,40 RON 35,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2020 10:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1046779
- Termen limită
- 26.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1097324
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IT CLICK & SERVICE SRL CUI 33597275
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OFFICE MAX SRL CUI RO 10839469
Valoare atribuită
108.029,40 RON
din 168.067,73 RON estimat
35,7%
Adjudecat la 64,3% din estimat · economie 60.038,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.