Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
“SERVICII DE ANALIZE CHIMICE TRIETILENGLICOL SI ANALIZE CROMATOGRAFICE GAZ”
- Număr anunț
- SCN1076819
- Autoritate contractantă
- SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Optoelectronica - INOE 2000 (CUI 9113623)
- Cod CPV
- 71620000-0 · Servicii de analiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100.000 RON
- Valoare atribuită
- 92.960 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2020 09:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1048059
- Termen limită
- 26.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1097318
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
92.960 RON
din 100.000 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 7.040 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.