Atribuită Anunț de participare

Execuție și livrare componente pentru cap distributie ulei, si anume:Coloana interioara -3buc;Coloana exterioara -3buc;Coloana intermediara -3buc;Coloana de ghidare -3buc;Tija-3buc;Carcasa rulment -3buc;Inel de presare-3buc’’

Număr anunț
SCN1076815
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
TRITON INDUSTRY SRL (CUI 13831133)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169.380 RON
Valoare atribuită
169.380 RON
Data publicării
13.10.2020 09:27
Anunț de atribuire
SCNA1048183
Termen limită
04.11.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097207

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRITON INDUSTRY SRL CUI RO 13831133

Valoare atribuită

169.380 RON

din 169.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.