Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Echipamente pentru Laborator 2 LCR FIX în cadrul proiectului cu titlul: „Sistem integrat pentru cercetarea și monitorizarea complexă a mediului în aria fluviului Dunărea, REXDAN”, cod SMIS 127065
- Număr anunț
- CN1028899
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 38432200-4 · Cromatografe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.592.968 RON
- Valoare atribuită
- 3.587.492 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1059668
- Termen limită
- 09.04.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 045-110535
- Documentație de atribuire
- DF1107234
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Echipamente pentru Laborator 2-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1107234.pdf
- Formular de oferta_Echipamente pentru Laborator 2 LCR FIX_REXDAN-semnat.docx.p7s
- Formulare DIVERSE_Echipamente pentru Laborator 2 LCR FIX_REXDAN-semnat.docx.p7s
- Formular propunere financiara_Echipamente pentru Laborator 2 LCR FIX_REXDAN-semnat.xlsx.p7s
- Formular Propunere tehnica_Echipamente pentru Laborator 2 LCR FIX_REXDAN-semnat.docx.p7s
- Instructiuni_Echipamente pentru Laborator 2-semnat.pdf.p7s
- Model de contract de furnizare_Echipamente pentru Laborator 2 LCR FIX_REXDAN)_ado-semnat.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL CUI RO 14269328
Valoare atribuită
3.587.492 RON
din 3.592.968 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 5.476 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.