Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,1% sub estimat
Furnizare de echipamente și dotări, pentru proiectul „Modernizarea și Dotarea Ambulatoriului din Cadrul Secției Exterioare Obstetrică-Ginecologie a Spitalului Județean de Urgența “Mavromati” Botoșani”, cod SMIS 126318.
- Număr anunț
- CN1028900
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.419.991,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.219.510 RON 14,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1062544
- Termen limită
- 14.04.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 045-110540
- Documentație de atribuire
- DF1107175
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 1.419.991,50 RON Adjudecat: 1.219.510 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente medicale (inclusiv probe tehnologice, teste și inst… | 56.359 RON | Anulat | — |
| 2 | Echipament medical radiologic (inclusiv probe tehnologice, test… | 1.177.181,10 RON | Proton Impex 2000 S.R.L. | 1.169.990 RON ↓0,6% |
| 3 | Dispozitive și instrumentar medical, echipamente pentru curățen… | 91.451,40 RON | Anulat | — |
| 4 | Instalație pentru gaze/pacient | 95.000 RON | S.C. Medical Gazplus S.R.L. | 49.520 RON ↓47,9% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Subcontractanți 5
DINIO COMMERCE ROM SRL CUI RO13785886
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
MEDICAL DEVICE STORE SRL CUI RO36765608
NUMERIS COM SRL CUI RO 10191641
SH MEDICAL SRL CUI RO 32207595
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GAZPLUS SRL CUI RO32666172
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CATTUS SRL CUI RO 14544908
Valoare atribuită
1.219.510 RON
din 1.419.991,50 RON estimat
14,1%
Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 200.481,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.