Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare contoare de apa rece

Număr anunț
CN1028906
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
Furnizor / câștigător
FLUID GROUP HAGEN SRL (CUI 13430603)
Cod CPV
38421100-3 · Contoare de apa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.050.000 RON
Valoare atribuită
6.042.685 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
05.03.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1057271
Termen limită
01.04.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 045-113780
Documentație de atribuire
DF1107126

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLUID GROUP HAGEN SRL CUI RO 13430603

Valoare atribuită

6.042.685 RON

din 6.050.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 7.315 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.