Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 83,2% sub estimat
achizitie fructe
- Număr anunț
- CN1025243
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 6 (CUI 17300924)
- Furnizor / câștigător
- AMARIEI G. PETRU (CUI 23455761)
- Cod CPV
- 03222300-6 · Fructe, altele decat cele tropicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 879.625,68 RON
- Valoare atribuită
- 147.627,69 RON 83,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.10.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1047700
- Termen limită
- 12.11.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 200-484395
- Documentație de atribuire
- DF1096855
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RETACOM S.R.L. CUI RO 3209240
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
147.627,69 RON
din 879.625,68 RON estimat
83,2%
Adjudecat la 16,8% din estimat · economie 731.997,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.