Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,5% sub estimat

Servicii de curăţare sistem evacuare gaze de ardere si condens alimentar - RA-APPS SRP Triumf

Număr anunț
SCN1076966
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Cod CPV
90915000-4 · Servicii de curatare a cuptoarelor si a semineelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.425 RON
Valoare atribuită
19.165 RON 21,5% sub estimat
Data publicării
14.10.2020 15:10
Anunț de atribuire
SCNA1045380
Termen limită
26.10.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1097533

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
ARFOC TEHNO SRL CUI 33948430

Valoare atribuită

19.165 RON

din 24.425 RON estimat 21,5%

Adjudecat la 78,5% din estimat · economie 5.260 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.