Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,4% sub estimat
Furnizare produse - Spectrofotometru cu absorție atomică
- Număr anunț
- SCN1076929
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 418.487 RON
- Valoare atribuită
- 354.144 RON 15,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.10.2020 13:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1045894
- Termen limită
- 26.10.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1097343
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. CUI RO 11795620
Valoare atribuită
354.144 RON
din 418.487 RON estimat
15,4%
Adjudecat la 84,6% din estimat · economie 64.343 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.